Praktyczny Kurs dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności

Praktyczny Kurs dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności

Ruszają nowe kursy - Praktyczne Kursy dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności (objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia)

Zapraszamy do udziału w kursie dla użytkownika metody rozpoznawania płodności:

- podstawowym (cena: 260zł z materiałami do nauki metody), 

- poporodowym (cena: 300zł z materiałami do nauki metody).

 

W ciągu trzech spotkań praktycznego podstawowego kursu dla użytkownika metody rozpoznawania płodności uczestnicy zdobędą wiedzę o tym, jak obserwować i interpretować objawy płodności w cyklu miesiączkowym oraz nauczą się wyznaczać okno fizjologicznej płodności w cyklu. Zajęcia kursu przeznaczone są dla osób, które pragną nauczyć się rozpoznawania swojej płodności i przyjąć prozdrowotny, ekologiczny styl życia z płodnością: zarówno dla par, które bez uciekania się do antykoncepcji chcą monitorować płodność celem odłożenia poczęcia w czasie, jak i dla tych, które chcą przygotować się do poczęcia dziecka. Zajęcia (dwa pierwsze w małej grupie, trzecie indywidualnie) prowadzi dyplomowany instruktor metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. 

 

Ze względu na specyfikę powrotu płodności po porodzie, Małżonków i Panie po urodzeniu dziecka zapraszamy na odrębny kurs metody po porodziePodczas zajęć uczestniczy nauczą się rozpoznawania płodności w okresie poporodowym i w cyklach po porodzie, również podczas karmienia piersią. 

 

Podczas kursu wykorzystywane są materiały do nauki i stosowania metody rozpoznawania płodności opracowane przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem, zapraszamy do kontektu telefoniczego: 61 225 99 88 
lub mailowego: sekretariat@prolifeclinic.pl.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 15:00 - 21:00 
czwartek 15:00 - 21:00
piątek 12:00 - 21:00
sobota 09:00-16:00
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl